Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: iphone 3g problem
nikola22
Super Fr1ck

Registered: 12.1.2004
Member Is Offline

Mood: Kathnmandu

[*] posted on 21.5.2011 at 14:55
iphone 3g problem

Pozdrav svima,dobio sam iphone 3g firmware je 3.0 na njemu,zanima me da li mogu nekako da ga upgejdujem na 3.1 ili neki noviji?Trenutno mi radi nasa kartica u njemu ima instalirana cydia ali nemogu nista da prebacim na njega(igre) jer mi uvek trazi update a nemogu ni installous da pokrenem jer isto trazi update.Ako moze neki savet bio bih zahvalan.

View user's profile View All Posts By User
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 21.5.2011 at 15:11

ja bih prebacio na najnoviji iOS, i čekao sigurni jailbreak te verzije. nije da nećeš imati šta da čačkaš po telefonu dok ne izađe JB (a možda je već i izašao)

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 21.5.2011 at 15:12

Pa vec imas jailbreak za 4.2.1

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2.1-iphone-4-3gs-3g-ipad-...

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Greenman
Montenigga

Registered: 28.9.2005
Member Is Offline

Mood: Green

[*] posted on 22.5.2011 at 14:59

Quote: Originally posted by Vampir  
Pa vec imas jailbreak za 4.2.1

[url]http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2.1-iphone-4-3gs-3g-ipad-ipod-touch-with-redsn0w-0.9.6b4-guide/
[/url]

Ako mu je Simlock-ed/fabricki zakljucan telefon na jednu mrezu mora da se čuva ovoga jer je samo jailbreak u pitanju.

http://www.whited00r.com/iphone-3g Whited00r imaš custom firmware baziran na iOS 4, mislim da se samo nabaci sa Shift+Restore kroz Itunes al se pročita prvo. Izlistani su linkovi za

Unlocked Full
Normal Full
Unlocked Lite
Normal Lite

Normal znači ako ti je fabrički otključan telefon već i može sa svakom SIM karticom.
Unlocked znači ako ti je fabrički zaključan telefon i ti bi da možeš da mijenjaš razne SIM kartice.

Lite znači fale funkcije Home wallpapers, Multitasking ali je zbog toga ubrzana nešto.
Full znači da je ko iOS4.

[Edited on 22.5.2011 by Greenman]

Einstein je kidao matematiku bolje od Mileve..
Disturbed
Senior Member

Registered: 22.10.2007
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22.5.2011 at 22:37

Sto se mene tice na iphone 3G nikada ne bih instalirao noviji iOS od 3.1.3.
Ashram
Black Knight

Registered: 14.1.2006
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 25.5.2011 at 11:54

Takodje. Za mene su iOS-i dalje od 4orke krs jer ne mogu da komuniciraju preko bluetootha sa drugim uredjajima. Nego ja imam instaliranu 3.1.2 i na njemu installous 2.0.2 i preko njega sljaka skoro sve. Nisam skidao programe preko cydije nego sa neta skinem .deb fajl pa instaliram ili preko terminala ili preko ifilea. Da bi instalirao native iOS appove treba ti app sync for pa koji iOS imas npr. 3.1.2.

Ashram was the commanding general of Beld\'s dark army of monsters, dark elves, and warriors. Known as the Black Knight, Ashram\'s skill as a warrior was unmatched. No man could equal him in combat. As a general, his tactics were flawless, and it was by Ashram\'s leadership that Beld\'s army was so successful.

Go To Top