Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3
Author: Subject: Sony Vita, will you get it?
Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 12.6.2011 at 18:49

Quote: Originally posted by nikola987  
Ovim tempom, kad konacno izadje bice slabiji jos 3DSa, tako da je to moj glas :P

PS.Nintendo za svoje handhlede ima jedan podforum,a psp ima dva? :flame: diskriminacija :mad:

[Edited on 12.6.2011 by nikola987]

PSP forum ima duplo vise topica i 4 puta vise postova od nintenda tako da zasluzuje ne dva foruma vec cetiri :P

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
View user's profile View All Posts By User
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 12.6.2011 at 19:05

Ja uzimam najverovatnije, samo malo kasnije, da izvidim situaciju sa piraterijom i igrama :D

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 12.6.2011 at 19:26

U danasnje vreme kada i moja macka ima Wifi bice dosta teze omoguciti pirateriju na novim konzolama. Mada ako je bude, i igre budu dobre, uzecu dve, pa kud pukne :P jednu drzati online, a drugu offline :)
darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 12.6.2011 at 20:42

online gaming neopravdano dobija primat nad local multiplayerom i jako mi je zhao zbog toga

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 12.6.2011 at 22:35

@nikola987: Razume se sarkazam, nije to problem...

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
DENDY SOMARI COMRADE
1337 Member

Registered: 17.8.2008
Member Is Offline

Mood: SIDETALKING

[*] posted on 13.6.2011 at 02:08

Quote:

online gaming neopravdano dobija primat nad local multiplayerom i jako mi je zhao zbog toga

Meni je veoma drago zbog toga, bar kad su portabl konzole u pitanju.

Iako je bio vise nego sposoban za kvalitetan online multiplayer, PSP uopste nije ispunio ocekivanja na tom planu. Mislim da u tom aspektu nije prevaziso ni jadni N-Gage.
Naravno, psp ima vise igara koje podrzavaju online funkciju, ali uglavom su to genericke sportske ili trkacke igre koje podrzavaju samo 2 igraca.

Ispravite me ako gresim, ali mislim da su jedine online igre vredne pomena:
Star Wars Battlefront, SOCOM, eventualno Resistance: Retribution, Killzone: Liberation, Worms: Open Warfare 2, mozda i MGS: Portable Ops(nisam igrao MGS PO online, da li je neko probao?)
Jos jedan problem je sto PSP nema dobre komande za TPS igre, pa je i ovako mala ponuda solidnih online igara jos vise umanjena za izbirljivije igrace.

Zasto van Japana nije bilo online podrske za VS fighting naslove, kad su takve igre bile odlicno zastupljene na ovoj konzoli? Ustvari, jedini zanr koji je bio bolje zastupljen su voznje, a gomila takvih igara ima online multiplayer. Da li je problem bio veliki lag ili velika rasprostranjenost piraterije na zapadu?

Gde su MMO igre?

Nadam se da ce VITA ovo da ispravi...
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 13.6.2011 at 02:28

Zaboravio si Phantasy Star Portable, oba dela na PSP-u nisu losa i pravi su online RPG-ovi, mislim da tu spadaju i neki Monster Hunteri koje nisam igrao... a Portable Ops nema real time online play koliko se secam.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
DENDY SOMARI COMRADE
1337 Member

Registered: 17.8.2008
Member Is Offline

Mood: SIDETALKING

[*] posted on 13.6.2011 at 02:47

Za Monster Hunter sam siguran da ne podrzava nikakav online multiplayer, van Japana. Na zapadu ga valjda igraju preko X-linka. Takodje mislim da Phantasy Star Portable nema nikakav online multiplayer, ali ga nisam nikad igrao tako da ne mogu da tvrdim. Na Wikipediji pise da nema.

Edit:
Phantasy Star Portable 2 ima internet co-op. Izgleda zanimljivo. Da li je neko probao?

[Edited on 13.6.2011 by DENDY SOMARI COMRADE]
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.6.2011 at 03:27

Onda je isto local shit, sto u Japanu nije problem valjda.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 13.6.2011 at 04:08

Ako bude piraterije, uzetju ga za godinu-dve, zavisi od cene.

Omar500
Member

Registered: 30.11.2009
Member Is Offline

[*] posted on 13.6.2011 at 07:57

Sačekat ću godinu dana da cijena padne i da izađe više naslova. Piraterija može čekati, dotad ću se igrati na tih par igara koje budem igrao, a mogu i slušati muziku
Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 14.6.2011 at 23:40

Quote: Originally posted by Kraken  
Quote: Originally posted by nikola987  
Ovim tempom, kad konacno izadje bice slabiji jos 3DSa, tako da je to moj glas :P

PS.Nintendo za svoje handhlede ima jedan podforum,a psp ima dva? :flame: diskriminacija :mad:

[Edited on 12.6.2011 by nikola987]

PSP forum ima duplo vise topica i 4 puta vise postova od nintenda tako da zasluzuje ne dva foruma vec cetiri :P

Whatever Sony fanboy.......:no:
Izgleda da imas neke natprirodne moci kada vec sada tvrdis da ce ova konzola biti toliko ispracena kao i psp,a i da ima 100 puta vise postova ne zasluzuje poseban podforum.
Jer ovo nije Sony Galaxy iako bi neki voleli da bude.
Onda kada se tako gleda najvise postova verovatno imaju filmovi i serije (normalno pored 3ELEKTRONIKE i hangout-a) pa opet nemaju zaseban podforum nego se pise Movies,Music and Comix.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 05:11

Odlican odziv na ovom poll-u Sony PRs take notice :P

Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 15.6.2011 at 08:02

Ne verujem da ću ikada uzeti Vita-u ali sam ipak glasao za mozda sa piraterijom. Realno pre bi uzeo Xperia Play jer stvarno nemam nameru da nosim i džepnu konzolu uz dva telefona koje sada nosim, novčanik i ostale obavezne džidžabidže. A da igram portabilnu konzolu kući nikada nisam niti imam nameru da počnem.

Ukoliko Xperia play bude dobro podržana igrama onda Vita za mene nema smisla. Ali naš nikakvog. Nisam graphic whore stoga me za to zabole. Nažalost i u Sony-u se verovatno slažu samnom stoga nema šanse da će Xperia Play dobiti podršku kakvu zaslužuje. A mogla je da bude pravi rival iPhoneu...

Elvir79
1337 Member

Registered: 1.4.2010
Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 08:39

Quote:

Jer ovo nije Sony Galaxy iako bi neki voleli da bude

Ako se malo prelista pocetna strana ovog sajta,nije tesko zakljuciti da postoje mnoge primese da ovaj forum postane upravo Nintendo galaxy,ako to vec odavno i nije.

Izvinjavam se na smetnji i offtopicovanju.

[Edited on 15.6.2011 by Elvir79]
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 09:24

...A realno, neutralni smo koliko god je to moguće. Emuglx forum nije pod uticajem jednog čoveka, već više članova admin/mod tima u kojem svi imamo svoje mišljenje. E sad, što pojedinci misle da je situacija ovakva ili onakva, meni stvarno nije jasno, ali je to baš subjektivan utisak.

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Sqall
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 15:25

Quote: Originally posted by forsaken demon  
...A realno, neutralni smo koliko god je to moguće. Emuglx forum nije pod uticajem jednog čoveka, već više članova admin/mod tima u kojem svi imamo svoje mišljenje. E sad, što pojedinci misle da je situacija ovakva ili onakva, meni stvarno nije jasno, ali je to baš subjektivan utisak.

Ne gledam ja kao pojedinac iako sam verovatno Nintendo fanboy zasto nema naprimer 3ds-a.
Ali iphone i ipod su odavno prestali da budu samo obicni gadzeti i verujem da bi se vise ljudi zainteresovalo za forum da ima naprimer iPhone/Android podforuma i da se tamo ljudi informisu o igrama,emulatorima i aplikacijama.
I sada da se prosipa prica kako nije mogao jedan podforum Sony handhelds jer bi kao bilo nepregledno ne pije vodu.
Jednostavno bi trebalo da postoje podforumi:Sony,Nintendo,Android/iPhone i Other handhelds.
Forum bi trebao valjda da se unapredjuje a ne da se unazadjuje kao u doba komunizma jedno misljenje i mora tako.
Vec vidim sutra merge foruma Wii/WiiU a kada najave PS4 e onda mora posebno da se obelezi radi dvoje troje pojedinaca jer ce u buducnosti (posto su oni vidoviti) imati vise postova.

[Edited on 15.6.2011 by Sqall]

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 15:42

Jao, čoveče, nisi u pravu. Mi smo odlučili da se napravi poseban forum za Vitu, jer smatramo da će konzola biti jako popularna kod nas, jer je već sad interesovanje veliko, a ima i dosta tema/materijala/najavljenih igara. Popularnost ovog polla izgleda svedoči o tome. Wii U će dobiti zasebno mesto, kada ta priča krene da se razvija. Svi ostali sistemi mogu da dobiju zasebne pod-forume, pod uslovom da imaju određenu popularnost, nije problem da se kreiraju... Međutim trenutno ni jedan od sistema nema dovoljno materijala... A ne možemo da kreiramo 3000 podforuma, samo zato što to traže dva čoveka.

I što si ovde pokrenuo takvu priču? Što nisi postavio predlog u topicu predviđenom za to?

Mada, zaista, pomalo sumnjam da možeš da se realno i iskreno postaviš u vezi celog slučaja. Nema smisla da spominješ komunizan, kada mogu da ti garantujem da samo admin/mod tim ima poprilično različito mišljenje... Jbte, ispade ovo sad priča o rasizmu. :S

[Edited on 15-6-2011 by forsaken demon]

obro
V.I.P.

Registered: 29.10.2009
Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 17:16

Pa da ako cemo iskreno bez trolovanje 3DSucks. To je onako...objektivno. Mislim COME ON MAN kosta 250$ a ima grafiku u rangu PSP-a. To jednostavno nije u redu kako god da gledas. Kad uporedis skok sa PSP na PSV i sa DS na 3DS vidi se ko je vise napredovao.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 17:17

Quote:
zainteresovalo za forum da ima naprimer iPhone/Android podforuma i da se tamo ljudi informisu o igrama,emulatorima i aplikacijama.

Ovo je zapravo dobra ideja!

master_yoda
on probation

Registered: 23.12.2004
Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 17:36

Quote: Originally posted by Sqall  
Quote: Originally posted by forsaken demon  

Ne gledam ja kao pojedinac iako sam verovatno Nintendo fanboy zasto nema naprimer 3ds-a.
Ali iphone i ipod su odavno prestali da budu samo obicni gadzeti i verujem da bi se vise ljudi zainteresovalo za forum da ima naprimer iPhone/Android podforuma i da se tamo ljudi informisu o igrama,emulatorima i aplikacijama.
I sada da se prosipa prica kako nije mogao jedan podforum Sony handhelds jer bi kao bilo nepregledno ne pije vodu.
Jednostavno bi trebalo da postoje podforumi:Sony,Nintendo,Android/iPhone i Other handhelds.
Forum bi trebao valjda da se unapredjuje a ne da se unazadjuje kao u doba komunizma jedno misljenje i mora tako.
Vec vidim sutra merge foruma Wii/WiiU a kada najave PS4 e onda mora posebno da se obelezi radi dvoje troje pojedinaca jer ce u buducnosti (posto su oni vidoviti) imati vise postova.

[Edited on 15.6.2011 by Sqall]

Meni nije zasmetalo sto 3DS nema poseban podforum a Vita ima ali, nevezano za admin/mod tim koji donosi odluke o tome, 90% ljudi ovde pada u nesvest na sve Sony a obozava da pljuje sve ostalo (sto ih ne interesuje), ne treba se nervirati zbog toga nego (im) se smejati. :)

Sto se teme tice, uzecu Vitu verovatno kad-tad jer na svakoj konzoli/handheldu uvek ima nesto sto valja odigrati ali PSP je barem za mene bio razocarenje jer su se igre ciljale ka tome da pruze iskustvo kao na konzoli (samo sa ruznijom grafikom/losijim kontrolama) pa me je svega par igara interesovalo dovoljno da bih ih presao a barem za sada izgleda da ce ista situacija biti i sa Vitom.

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 22:31

@Nick: Kao što rekoh, totalno fluidno se ponašamo i ako ima dovoljno interesovanja, što da ne.

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2011 at 23:24

Quote: Originally posted by Nick  
Quote:
zainteresovalo za forum da ima naprimer iPhone/Android podforuma i da se tamo ljudi informisu o igrama,emulatorima i aplikacijama.

+1

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Sqall
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 01:37

Quote: Originally posted by Blue  
Quote:

+1

Pa na to sam i ciljao mislim 3DS se barem za sada nije pokazao sto se igara tice,ali sto ne znaci da nece.
Ali za sada nema potrebe da se pravi poseban thread,ali zato Android i iOS svakim danom sve vise napreduju,a kao sto ste rekli nema interesovanja,pa normalno da nema kako ce i biti kada prosecni clanovi nemaju pojma da se ti thread-ovi nalaze u "other handhelds".
A sto se tice naziva i dalje podrzavam Sony handhelds a ne dva separate podforuma

Toliko o off-u,ja sam odgovorio da ce se Vita isplatiti vise kao multimedijalni uredjaj za 250 evra sa tim performansama nego bilo kakav huawei ili zte blade samo flashplayer da ubace i kvalitetan browser i menjam moj htc hd2 uz doplatu za vitu

Freddie
Romalj
*

Registered: 1.3.2011
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 10:15

Quote:

Po meni nema potrebe za takvim podforumom jer ovde nema dovoljno zainteresovanih za iGadžete, šta više gleda se na njih sa podsmehom.
Po meni je to neopravdano ali se ne uzbuđujem mnogo oko toga jer ima mnogo bolji forum za sve iDevice, http://www.isrbija.net/, pa ko je zainteresovan tamo će naći pregršt informacija o svemu što ga zanima.

Još nešto mi upada u oči.
Već nedeljama dolazim na forum i želim da pročitam po koji novi thread ili topik o novom 3DS-u, kakve su igre, kontrole, da li su zadovoljni oni koji ga imaju jer je već mesec-dva dostupan i kod nas i slične stvari.
Sve to jer me interesuje konzola i utisci iz prve ruke.
Išao sam i u Ušće da je vidim ali tamo (slepci) nemaju konzolu koja može da se isproba.
O 3DS-u na ovom forumu ni traga ni glasa i sve što se može pročitati su komentari jednog jedinog člana koji je izdvojio ne znam koliko šuške, kupio konzolu i sada ćuti o tome.
Molim sve mnogobrojne članove koji imaju 3DS a nisu aktivni na forumu (već nedeljama) da više pišu i diskutuju, i time zasluže poseban podforum, jer u drugom slučaju ne vidim svrhu da on postoji jer bi po svemu sudeci bio prazan.
 Pages:  1  2  3

Go To Top