Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Ps2 Dualshock gde kupiti u BG?
the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

[*] posted on 24.6.2011 at 18:09
Ps2 Dualshock gde kupiti u BG?

Crkose mi oba dzojstika, svaki iz svojih razloga :(

Pa rekoh da pitam da li zna neko gde ima u BG da se kupe ps2 original dualshock dzojstici?

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

View user's profile View All Posts By User
ogisha007
1337 Member

Registered: 6.10.2005
Member Is Offline

Mood: Yo dawg

[*] posted on 24.6.2011 at 21:23

http://www.computerland.rs/cl/maloprodaja

U white shopu u NS imaju, verovatno imaju i u BG... 2500 kinti.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 24.6.2011 at 21:34

Ako nista drugo od dva pokvarena joysticka popravio sam jedn koristeci delove iz drugog :)

Ispostavilo se da je na matorijem otisla ona guma, na ovom novijem ko zna sta je.

Ovaj stari je psone dualshock beli i dugo me je sluzio i veoma je kvalitetan, izrada unutra mu je znato bolja od ovo novog dualshocka za ps2 tipa bar 8-10 godina i posle tolkog drndanja na tekken i slicne stvari i opstao je.

Video sam na netu na par mesta, cisto sam otvorio topic da bih pitao ako je neko u skorije vreme uzimao ps2 joystick negde iz bg i kako je zadovoljan njime.

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

ogisha007
1337 Member

Registered: 6.10.2005
Member Is Offline

Mood: Yo dawg

[*] posted on 24.6.2011 at 21:45

Gumice su najmanji problem, lako se zamene i lako se nabavljaju.
Inace, da, Dual Shock 1 su mnogo puta bolji od 2 po izdrzljivosti, pre svega zbog toga jer su kontakti na stampanoj ploci, a ne na plasticnom provodnom filmu kao na vecini Dual Shock dvojki, gde dolazi do korozije i onda se mozes nositi u tri lepe. A i kabel na kecu je deblji (i malo kraci, doduse).
U svakom slucaju, PS1 > PS2 po izdrzljivosti... To kao po pravilu - sto novije, to kvarljivije i komplikovanije za popravku.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 24.6.2011 at 22:30

Quote: Originally posted by ogisha007  
Gumice su najmanji problem, lako se zamene i lako se nabavljaju.
Inace, da, Dual Shock 1 su mnogo puta bolji od 2 po izdrzljivosti, pre svega zbog toga jer su kontakti na stampanoj ploci, a ne na plasticnom provodnom filmu kao na vecini Dual Shock dvojki, gde dolazi do korozije i onda se mozes nositi u tri lepe. A i kabel na kecu je deblji (i malo kraci, doduse).
U svakom slucaju, PS1 > PS2 po izdrzljivosti... To kao po pravilu - sto novije, to kvarljivije i komplikovanije za popravku.

Yeah, bas sam primetio to za plocu vs film.

A sto se tice drugog on "radi" ali, kada ga ukljucim pritiska nasumicno gomilu dugmica (ko da su gomilu dugmica ukljuceni na turbo). Za ono kolko ukupno imam sony i za vreme trajanja ovog jednog ovo ce mi biti treci dualshock za ps2 dok mi je ono idalje jedan jedini dualshock za ps1, jedini je bedak sto neke igre zahtevaju ps2 dualshock inace nebi ni kupovao nov.....

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

nikola09
Romalj
*

Registered: 24.12.2010
Member Is Offline

[*] posted on 24.6.2011 at 23:25

Ja imam dva dualshock-a za ps2 dobijena uz konzolu koja je kupljena u Nemackoj na startu prodaje u evropi 2000 g.Konzoli crko crko laser a dojstici rade perfektno.Sahranili su i jednu konzolu kupljenu 2004.Sada ih koristim na slimu starom dve godine.Ja i drugar smo odigrali milion igara sa njima,ove sto sam dobio uz druge dve konzole nisam ni koristio.Iz aviona se vidi da su losijeg kvaliteta pogotovo kablovi.Ta prva serija za ps2 je po meni najkvalitetnija serija dzojstika na bilo kojoj konzoli ikada.

Go To Top