Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: GOODBYE Old EMUGLX4UM U WILL BE MISSED :(
the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

sad.gif posted on 23.7.2011 at 14:25
GOODBYE Old EMUGLX4UM U WILL BE MISSED :(

Iako ce on jos uvek biti tu (mada ce postovanje da bude verovatno zatvoreno) ne mogu a da ne napravim topic ovakve vrste (emo).

Ovaj forum je mnogima bio ako ne prvi onda medju prvim forumima koji su posecivali. Mnogo clanova je ovde i "odraslo", bilo je malo pametnih i mnogo glupih napisano ovde ali su to ipak bile nase gluposti :) Kada pogledam moje starije postove, a i starije postove drugih itekako mogu da vidim kako su neki od nas (ja) bili smesni pre. To ti je kao kada preturas po stvarima iz detinjstva koje si spakovao negde i pitas se "WTF was I thinking!!!?!?!?".

Mnogi clanovi ovde citajuci svoje stare postove (pogotovu ja verovali ili ne) itekako mogu da vide koliko su se promenili (malo ili puno?) za vreme trajanja ovog foruma. I iako ja bas nisam bio na poceku ove verzije foruma dosao sam prilicno rano te sam i ja imao vremena da odrastem uz njega, da prisustvujem raznim promenama sto sebe to i ljudi koji su posecivali ovaj forum, mislim ipak je ovo forum gde je The Nick bio Nick4life a maxa bio Max Sterling, pa ti vidi :) i mnoge druge stvari koje su se desile i koje su na "ko zna zna" basis.

Ovaj forum je bio veoma specifican za mene ne samo zbog toga sto mi je medju prvima nego sto je i jedan od specificnih foruma na nasim prostorima gde se zaista veliki broj razlocitih "sub-kultura" clashovao tako da u ovim zajednickim vodama je svako mogao da se prosiri na druga interesovanja i uglavom je ovaj forum bio nesto sto je predstavljajo sinonim za prijateljsku i prihvatljivu atmosferu, mislim to je forum gde je cak i Nick jednom davno dao sansu animeju :lol:

Tako da je emuglx forum dosta kriv za moje interesovanje za anime i mange npr, iako je to forum emulacije (kojom sam se ja iskreno veoma malo bavio), kriv je i za mnoge druge stvari kao sto su recimo odlicni okupi na koje sam imao prilike da idem i kao on-line mesto okupljanja isto tako cool likova koje u drugim okolnostima verovatno ne bih upoznao.

Atmosferu na forumima uvek cine ljudi, i ono sto je ovde takodje bilo specificno je to sto je ta atmosfera uvek bila dobra i sto nije bilo tolko fasistickog/totalitaristickog moderisanja iako je forum bio sastavljen od dosta razlicitih ljudi, to ti je kao kada Srbin ode u inostranstvo i prestane da pljuje i baca djubre po ulici (odprilike), jeste bilo rezidentnih fanatika i trolova kao i na svakom forumu ali ovde je to bilo (meni) manje vise neprimetno, da li je to znak dobro moderisanja ili civilizovanih clanova foruma ili oba, ko zna :)

Takodje veoma mi je drago sto je odluceno da se forum sacuva i ovim postom zelim da se zahvalim na tome onima koje dele isto postovanje prema ovom forumu kao i ja. Nemogu reci da sam svojim ponasanjem jasno ukazivao na to ali ovaj forum ipak ima posebno mestu u mom srcu (omg how emo....).

Tako da: GOODBYE YE OLD EMUGLX FORUM U WILL BE MISSED T_T

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

View user's profile View All Posts By User
grimlord
Super Fr1ck

Registered: 19.5.2003
Member Is Offline

Mood: Composin'.

[*] posted on 23.7.2011 at 19:01

Zbogom Ejmi Vajnhaus. :(

Erm, mislim, da... Nedostajatje mi stari forum. Ipak nikada i nigde netju biti aktivan kao shto sam tu bio. Svashta se izdeshavalo od kada sam se ovde registrovao, malo je jedan post za sve nabrojati. Bila su to lepa vremena, a sada dolaze neka nova, pa kakva su, da su. Stari forum ode u istoriju. :)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 24.7.2011 at 09:35

Sa jedne strane slatko mi je shto je napravljen ovakav topic, a sa druge malo chudno, jer su vec odavno svi prihvatili novi forum i nishta se nece promeniti... EmuGlx ce ostati isti. Jedino shto imamo jachu skriptu koja bolje radi(i nece biti kineskih spamera xD)...
Nostalgija je ok, ali dok je u malim dozama...

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 24.7.2011 at 10:14

Pa problem je sto ja nisam bio tu kada se prihvatao novi forum pa kada sam dosao predstavljalo mi je neko iznenadjenje (sok) i odmah sam pomislio kako je greota sto nisam uradio nesto kao sto sam sad uradio jer sam imao utisak da je postovanje vec zatvoreno i to je ostavilo los osecaj, srecom primetio sam da nije zatvoreno tako da sam se sada propisno zahvalio i zatvorio jedan chapter svog zivota ovde.

Cak mi je i malo cudno sto niko nije uradio tako nesto pre mene, ili mozda sam ja jedan od retkih koji na to tako gleda, sta reci :)

Cak si i tu tu imao [], male stvari ali opet :P

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 28.7.2011 at 05:18

Od 1. avgusta ce pasti switch adresa, ali vise o tome na novom forumu. Sto se nostalgije tice, why not ali na novom forumu... Slobodno (nakon switcha adresa) pokreni neki old forums nostalgia thread, tipa najbolji threadovi iz 2002-2011 perioda itd.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 28.7.2011 at 07:18

Quote: Originally posted by Nick  
Od 1. avgusta ce pasti switch adresa, ali vise o tome na novom forumu. Sto se nostalgije tice, why not ali na novom forumu... Slobodno (nakon switcha adresa) pokreni neki old forums nostalgia thread, tipa najbolji threadovi iz 2002-2011 perioda itd.

Hmm to je dobra ideja :)

+1 :)

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

Go To Top