Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  ..  9
Author: Subject: AMV Thread
Bote
V.I.P.

Registered: 1.1.2004
Member Is Offline

Mood: Teacher Banzai!

[*] posted on 15.3.2004 at 21:37
AMV Thread

Slucajno sam vido Nick4life-ov komentar za AMV-e u Kanon topicu pa reko da napravim poseban.:D

Imam malo povecu kolekciju AMV-a. Oko 3GB da budem precizan. Ono sto je vecina vas videla (End of Evangelion CD sa nekim Eva AMV-ima) vam je podnozje AMV sveta. Ljudi, AMV-i su vam cak i zarazniji i zanimljiviji od pravih serija i filmova. Ali, mnogo zarazno! Na svom Hardu imam samo "The Best of the best" sto se tice AMV-a i to maltene sve Fullscreen, kristalno cista Xvid/DivX/mpg kompresovana slika. Koji god anime vam se svidja mogu vam nabaviti (ili vec imam). Nije frka. CATS zna sta ja to ustvari imam i moze i sam da vam kaze da je dosta mocno :wink: (covece uskoro cu ti posaljem jos 3 CD-a sa AMV-ima, uglavnom Eva spotovi :D).

I ja sam poceo da radim i to bas uspesno za sad :P (gledaj sig). Bacio sam se na nesto ozbiljniji od skoro i za sad ide dobro.

Ako jos neko sakuplja AMV-e i oce zamenu odmah ce se dogovorimo. A moze i zamena za neke animee naravno, pa ko hoce....:D.

Nek digne ruku :lol: ko je vido nesto dobro od AMV-a ako je uopste vido, jer me zanima kolko je nasa publika obavestena o tome.:)

[Edited on 28.3.2010 by Max Sterling]

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Snoop
Black Mage

Registered: 21.11.2002
Member Is Offline

Mood: ps2...

[*] posted on 16.3.2004 at 19:21

najbolji amv-ovi koje sam gledao dosad su od vicbond007-a SHINING COLLECTION !!! NAJBOLJI AMV NA SVIJETU!! Morate ga pogledati

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 20:17

:o Video sam! Zesce!!! Mada jel si video njegov "Die another day"? Taj je cak i bolji! Kakvi efekti:o.

A najbolji...pa meni se najvise svidja Euphoria, to je pa tek mocno. Nego gde si nabavio Shinning Colection. Jer na AMV.org ili negde drugde?

nerdzhul
Senior Member

Registered: 5.1.2004
Member Is Offline

Mood: Life is study

[*] posted on 16.3.2004 at 20:23

Ja imam ukupno 4-5 i mnogo mi se svidja Beserk - System of a Down - Chop Suey!

[Edited on 16.3.2004 by Raziel]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 16.3.2004 at 20:40

Macross Plus - Fuel (Metallica)
Robotech - Blitzkrieg (Metallica)

Bote sta imas od Macross AMV-a?

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 20:59

Za sad nista posto nisam gledao Macross a uglavnom skidam AMV-e sa poznatim animeima. Evo, pretrazicu malo site pa cu vidim sta ima cool za skidanje.

Quote:

Berserk-System of a down-Chop suey

Jer znas ime creatora? Ja imam 2 opasna Berserk spota, ali nemam nijedan na taj fazon sa hardcore hack/slash! ko je napravio taj da potrazim.

[Edited on 16.3.2004 by Bote]

CATS
Smotani

Registered: 15.7.2003
Member Is Offline

Mood: Jolly

[*] posted on 16.3.2004 at 21:47

Quote:
Originally posted by Bote
CATS zna sta ja to ustvari imam i moze i sam da vam kaze da je dosta mocno :wink: (covece uskoro cu ti posaljem jos 3 CD-a sa AMV-ima, uglavnom Eva spotovi :D).

Looking forward to it my good man!
Stvarno, nisam imao predstavu o tome kako dobro to moze da ispadne! Na svu srecu Bote me je prosvetlio. Omiljeni su mi (in no particular order):

Pwolf... Mitternat
Mindwarp... Faces of death
Tash... Experience
Bote... Fire of fighting
Castor Troy...DragonBebopZ

[Edited on 16-3-2004 by CATS]

Ha ha ha... (CATS- Zero Wing)
View user's profile View All Posts By User
Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 21:58

:D Napravio sam novi sa MC Hammer-Can't touch this. Ce vis kolko je bolji:lol:.

BTW Sto se tice Eva spotova uzo sam jedan mnogo dobar sa Numb, 1 sa dobru Radiohead pesmu i jedan stvarno mocan od istog lika sto je pravio Euphoriu.

A drugi animei...izdvojio bi zesci Hellsing spot i 2 ciste perverzije od animea :lol:. Naiso sam na dosta cool FLCL spot, mada nije moj ukus. A da vis pa tek jedan sa Excel Sagom:lol:. Napravio komsija Melezov i to bas dobro. Napravio je i jedan sa Zidareva Ljubav od Kuguars. Koma ziva!

Imam jos, ali ovi se stvarno izdvajaju. Upstalom ce vis.

Garrett.
Pirate

Registered: 25.1.2004
Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 21:58

Mitternacht...inache. (iliti ponoc)

Nego, po meni 2. najbolji amv koji sam ja vidoe je spirited away, neka japanska tehno pesma, uradjen by Gypsy, mislim da se spot zove Mystery Condurum ili tako nesto... A prvi najbolji amv je naravno bilo koji, koji ja napravim. :lol:

Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 22:02

Quote:
Originally posted by Garrett

Nego, po meni 2. najbolji amv koji sam ja vidoe je spirited away, neka japanska tehno pesma, uradjen by Gypsy, mislim da se spot zove Mystery Condurum ili tako nesto... A prvi najbolji amv je naravno bilo koji, koji ja napravim. :lol:

To sam skoro uzeo! Nije bas zarazno ko neki drugi sto imam, ali efekti...:o. Ono konstatno kretanje kroz nekakve zeleno-zute oblake i crvenu pozadinu je stvarno super uradjeno. :( Jos kad bi mi Vuk poslao taj program.

CATS
Smotani

Registered: 15.7.2003
Member Is Offline

Mood: Jolly

[*] posted on 16.3.2004 at 22:07

Quote:
:D Napravio sam novi sa MC Hammer-Can't touch this. Ce vis kolko je bolji:lol:.

BTW Sto se tice Eva spotova uzo sam jedan mnogo dobar sa Numb, 1 sa dobru Radiohead pesmu i jedan stvarno mocan od istog lika sto je pravio Euphoriu.

A drugi animei...izdvojio bi zesci Hellsing spot i 2 ciste perverzije od animea :lol:. Naiso sam na dosta cool FLCL spot, mada nije moj ukus. A da vis pa tek jedan sa Excel Sagom:lol:. Napravio komsija Melezov i to bas dobro. Napravio je i jedan sa Zidareva Ljubav od Kuguars. Koma ziva!

Imam jos, ali ovi se stvarno izdvajaju. Upstalom ce vis.

Strava covece, poslacu ti U2U sa spiskom svojih Anime-a sutra (sad mi se spavaaaaaa) da se dogovorimo oko razmene!

Ha ha ha... (CATS- Zero Wing)
Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 22:13

No problemo.:D

nerdzhul
Senior Member

Registered: 5.1.2004
Member Is Offline

Mood: Life is study

[*] posted on 16.3.2004 at 22:15

Quote:
Za sad nista posto nisam gledao Macross a uglavnom skidam AMV-e sa poznatim animeima. Evo, pretrazicu malo site pa cu vidim sta ima cool za skidanje.

Quote:

Berserk-System of a down-Chop suey

Jer znas ime creatora? Ja imam 2 opasna Berserk spota, ali nemam nijedan na taj fazon sa hardcore hack/slash! ko je napravio taj da potrazim.

[Edited on 16.3.2004 by Bote]

Ne pise, mada ima internet adresa:
http://www.AnimeMTV.cjb.net
ali ne radi:no:

Garrett.
Pirate

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 22:18

Quote:
Quote:
Originally posted by Garrett

To sam skoro uzeo! Nije bas zarazno ko neki drugi sto imam, ali efekti...:o. Ono konstatno kretanje kroz nekakve zeleno-zute oblake i crvenu pozadinu je stvarno super uradjeno. :( Jos kad bi mi Vuk poslao taj program.

Znam, tehnicki gledano je sjajan, ambijentalno se slazem da nije nesto.Inache to je posao-ipo, ne znam tacno gde je to radio (3d studio?) ali u svakom slucaju mora se dati pocast nekom ko crtka tako frame po frame...

Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 22:26

Naravno, trebalo je coveku pola godine da sklepa to. Ma nije 3d studio (imam ja to:D) nego Adobe After Effects. Mnogo mocna stvarcica. Koriste ga za pravljene onih reklamica kao sto radi pink sa Marketing spicama. Sve After Effects tu.;)
Mogu ti preporucim 2 jos mocnija spota sa efektima ako oces ili ti mogu narezem nije frka.

Vuk
white hawk

Registered: 12.12.2003
Member Is Offline

Mood: Money and Tangerines

[*] posted on 16.3.2004 at 23:03

Quote:
Naravno, trebalo je coveku pola godine da sklepa to. Ma nije 3d studio (imam ja to:D) nego Adobe After Effects. Mnogo mocna stvarcica. Koriste ga za pravljene onih reklamica kao sto radi pink sa Marketing spicama. Sve After Effects tu.;)
Mogu ti preporucim 2 jos mocnija spota sa efektima ako oces ili ti mogu narezem nije frka.

Poslao sam ti AF:D
Strepljenje se isplatilo:D:D:D
Narezao sam i Particall Illusion 3

Anyway, pink vecinu stvari radi u 3Du...
Otkud ti ideja da je sve to radjeno u AFu?

I love Money and Tangerines
Garrett.
Pirate

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 23:21

Quote:

Hmmm....jesi siguran? Onaj grid sa gomilu malih 'ekrana' mi bas 'smrdi' na studio.

Ajd postavi link ako imas, posto nismo bas tako blizu.

Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 23:34

Quote:
Originally posted by Vuk
Quote:

Poslao sam ti AF:D
Strepljenje se isplatilo:D:D:D
Narezao sam i Particall Illusion 3

Anyway, pink vecinu stvari radi u 3Du...
Otkud ti ideja da je sve to radjeno u AFu?

Tako mi izgleda. 3d izgled moz da se uradi i u AE-u. Ne izgleda mi toliko complexsno kao da je radjeno u Max-u. Moz se nisu dovoljno potrudili. :lol:

Quote:
Hmmm....jesi siguran? Onaj grid sa gomilu malih 'ekrana' mi bas 'smrdi' na studio.

Ajd postavi link ako imas, posto nismo bas tako blizu.

Covek je i sam reko u opisu sta je koristio. ;)

Evo ti linkovi. To ti je i info. i dld strana. Ako nisi clan klikni na DIRECT ili INDIRECT jer LOCAL nece raditi.

Euphoria

Anger Management

Jao, ima neki ludi 3D editovani spotovi koji su nazalost na LOCAL (ne skidam velike LOCAL fajlove jer mi konekcija cesto puca, a ne moze da se koristi preko DAP-a. Neke cudne restrikcije.). Kazu da je ceo anime koriscenjen preinacen u 3D i tek onda editovan. Moram to da nekad da skinem!

:(

Garrett.
Pirate

Member Is Offline

[*] posted on 16.3.2004 at 23:43

Ok, hvala za linkove... Moram da nabavim taj After Effects...

Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 17.3.2004 at 12:56

No problemo. Javi sta mislis o njima kad odgledas. ;)

Garrett.
Pirate

Member Is Offline

[*] posted on 19.3.2004 at 05:44

Quote:
No problemo. Javi sta mislis o njima kad odgledas. ;)

Hocu, no potrajace skidanje, posto vec skidam nesto, uskoro ispiti, tako da tek negde u aprilu...eh

GoKu
The Real One

Registered: 22.4.2003
Member Is Offline

Mood: GoKu VS. Nick Slaughter

[*] posted on 19.3.2004 at 11:00

Najbolji po meni je Dragonball Z - It's my life (Bon Jovi).

Only one Goku is real. and that Goku is ME.

http://www.anime-overdose.com
http://www.gulfconnecting.com

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Bote
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 19.3.2004 at 12:23

Imam jedno 3-4 spota na tu pesmu:lol:. Covece ima mnogo boljih stvari. Imam jedna 2 s Reveille-ine pesme. Mnogo su mocni*grin*. Pretpostavljam da je taj sto imas u wmv ili rm formatu pa i kvalitet nije nesto a? Uglavnom su na netu dostupni takvi spotovi, uradjeni u WMM-u. Ma, to nije nista, ima mnogo toga boljeg;).

GoKu
The Real One

Registered: 22.4.2003
Member Is Offline

Mood: GoKu VS. Nick Slaughter

[*] posted on 19.3.2004 at 16:14

Uglavnom ovastvar zauzima 40 Mb za nekih 3 i po minuta pesme.

Only one Goku is real. and that Goku is ME.

http://www.anime-overdose.com
http://www.gulfconnecting.com

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 19.3.2004 at 19:30

DBZ AMV koji skoro svako ima... Nor-leaf clover (Metallica) i Kids Aren't Alright :)

Negde sa prvih okupljanja cool stvari, a ima ih na tone jos na net-u. Ipak je DBZ to sto jeste...

a Macross nije poznat anime? :lol: Mozda nije poznat tebi prijatelju ali u Japanu...

[Edited on 19-3-2004 by Nick4life]

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
 Pages:  1    3  ..  9

Go To Top